Přijmeme kolegyni / kolegu na místo POKLADNÍ divadelních vstupenek

10. 6. 2024

Hledáme vhodné kandidátky/y na místo pokladní divadelních vstupenek do obchodního oddělení.

Jde o pozici na hlavní pracovní poměr s nástupem od 1. 9. 2024 nebo dle dohody. Pracovní smlouva na dobu určitou do 31. 8. 2025 s možností prodloužení.

Šestidenní pracovní doba, divadelní prázdniny.

Platové zařazení dle platových tabulek státních organizací v 8. platové třídě (od 21.000 do 29.500 Kč) plus osobní příplatek a příplatky ze zákona, odměny.

Pracovní náplň:

Poskytování plného servisu zákazníkům divadelní pokladny - informace, doporučení, aktivní prodej vstupenek, předplatného a doplňkového sortimentu, včetně administrace v PC (zaškolení do rezervačního programu Colosseum).

Požadujeme:

Středoškolské vzdělání s maturitou, aktivní uživatel PC (MS Office).

Příjemné a reprezentativní vystupování, dobré komunikační dovednosti, aktivní prozákaznický přístup, pečlivost, zodpovědnost.

Ochota učit se novým věcem a zájem o kulturu, divadlo.

Nabízíme:

Zajímavou nestereotypní práci v mladém kolektivu, divadelní prázdniny, zaměstnanecké benefity (stravenkový paušál, vstupenky, příspěvek na penzijní spoření, vitamíny).

Odpověď:

Profesní CV zašlete prosím na mail [email protected] do 31. 7. 2024.