logo

Vstupenky lze zakoupit na jakékoli nabízené představení, včetně těch označených abonentní skupinou.

únor 2020

sobota

1

19:00

velká scéna

Neil Simon

Podivný pár

 

pondělí

3

19:30

malá scéna

Johann Wolfgang Goethe

Utrpení mladého Werthera

 

úterý

4

19:00

velká scéna

Neil Simon

Podivný pár

sk. H (3.hra)

středa

5

10:00

velká scéna

Yasmina Reza

Obraz

 

 

středa

5

10:00

malá scéna

Johann Wolfgang Goethe

Utrpení mladého Werthera

 

 

čtvrtek

6

17:00

malá scéna

Maxipes Fík

Rudolf Čechura a Jiří Šalamoun

Maxipes Fík

 

 

čtvrtek

6

18:00

velká scéna

zadáno

 

pátek

7

10:00

velká scéna

Jaroslav Hašek, Roman Sikora

Osudy dobrého vojáka Švejka

VEŘEJNÁ GENERÁLKA

 

pátek

7

19:00

velká scéna

Kirsten Fuchs

Naše šaty!

Hostuje Divadlo Ludus, Bratislava (SK)

sobota

8

19:00

velká scéna

Jaroslav Hašek, Roman Sikora

Osudy dobrého vojáka Švejka

sk. P - PREMIÉRA

 

pondělí

10

19:00

velká scéna

Jaroslav Hašek, Roman Sikora

Osudy dobrého vojáka Švejka

sk. A (4.hra)

 

úterý

11

19:00

velká scéna

Neil Simon

Podivný pár

sk. J (3.hra)

 

středa

12

10:00

velká scéna

P. Šabach, P. Jarchovský, J. Hřebejk, I. Hlas a M. Hanuš

Šakalí léta

zadáno

 

čtvrtek

13

19:00

velká scéna

Jaroslav Hašek, Roman Sikora

Osudy dobrého vojáka Švejka

sk. U (3.hra)

 

pátek

14

9:00

malá scéna

Josef Čapek

O Pejskovi a Kočičce

 

 

pátek

14

10:30

malá scéna

Josef Čapek

O Pejskovi a Kočičce

 

 

pátek

14

19:00

velká scéna

Jaroslav Hašek, Roman Sikora

Osudy dobrého vojáka Švejka

sk. K (3.hra)

 

sobota

15

16:00

foyer

 

 

sobota

15

19:00

velká scéna

P. Šabach, P. Jarchovský, J. Hřebejk, I. Hlas a M. Hanuš

Šakalí léta

 

 

pondělí

17

17:00

malá scéna

Lumír Košař, Tereza Říhová, Jaroslav Čermák

Neuvěřitelné dobrodružství Ústavy

 

pondělí

17

19:00

velká scéna

Kateřina Tučková

Vitka

sk. X (3.hra)

Hostuje Divadlo Husa na provázku

úterý

18

17:00

velká scéna

Jaroslav Hašek, Roman Sikora

Osudy dobrého vojáka Švejka

sk. M (4.hra)

 

středa

19

10:00

malá scéna

Lumír Košař, Tereza Říhová, Jaroslav Čermák

Neuvěřitelné dobrodružství Ústavy

 

 

středa

19

19:00

velká scéna

Jaroslav Hašek, Roman Sikora

Osudy dobrého vojáka Švejka

sk. D (4.hra)

 

čtvrtek

20

10:00

malá scéna

Maxipes Fík

Rudolf Čechura a Jiří Šalamoun

Maxipes Fík

 

 

čtvrtek

20

19:00

velká scéna

P. Šabach, P. Jarchovský, J. Hřebejk, I. Hlas a M. Hanuš

Šakalí léta

 

 

pátek

21

17:00

malá scéna

Johann Wolfgang Goethe

Utrpení mladého Werthera

 

 

pátek

21

19:00

velká scéna

Michal Skočovský, Barbora Jandová

Tak šel čas jihlavskou ulicí

sk. R (3.hra)

sobota

22

19:00

velká scéna

Splašené nůžky

Paul Pörtner

Splašené nůžky

 

 

neděle

23

15:00

velká scéna

Tomáš Jarkovský, Jakub Vašíček

Makový mužíček

Pohádková neděle

Změna titulu místo Medové královny

Hostuje Divadlo Drak, Hradec Králové

pondělí

24

9:00

malá scéna

Josef Čapek

O Pejskovi a Kočičce

 

 

pondělí

24

10:00

velká scéna

O Perníčkovi

David Wood

O Perníčkovi

 

 

pondělí

24

10:30

malá scéna

Josef Čapek

O Pejskovi a Kočičce

 

 

pondělí

24

19:30

Divadelní klub

Jazzové večery v Divadelním klubu

Marianne Solivan Quartet (USA/CZ)

 

 

úterý

25

19:00

velká scéna

Jaroslav Hašek, Roman Sikora

Osudy dobrého vojáka Švejka

sk. H (4.hra)

 

středa

26

10:00

malá scéna

Maxipes Fík

Rudolf Čechura a Jiří Šalamoun

Maxipes Fík

 

 

středa

26

19:00

velká scéna

Jaroslav Žák, Hana Burešová

Škola základ života

 

 

čtvrtek

27

19:00

velká scéna

Jaroslav Hašek, Roman Sikora

Osudy dobrého vojáka Švejka

sk. T (4.hra)

 

pátek

28

10:00

velká scéna

Jaroslav Žák, Hana Burešová

Škola základ života

 

 

pátek

28

19:00

Divadelní kavárna

povídání se Zdeňkem Stejskalem o historii (Horáckého) divadla

Divadelní tradice v Jihlavě

 

 

sobota

29

19:00

velká scéna

Jaroslav Hašek, Roman Sikora

Osudy dobrého vojáka Švejka

sk. E (4.hra)

 

ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA

ZPĚT NAHORU