logo

Vstupenky lze zakoupit na jakékoli nabízené představení, včetně těch označených abonentní skupinou.

prosinec 2019

neděle

1

10:00

velká scéna

Stanislav Havelka, Petr Chvojka, Lubomír Beneš

Jája a Pája

zadáno

Hostuje Divadlo Radost Brno

neděle

1

15:00

velká scéna

Stanislav Havelka, Petr Chvojka, Lubomír Beneš

Jája a Pája

Pohádková neděle

Hostuje Divadlo Radost Brno

pondělí

2

19:00

velká scéna

Martin Kolář

Zahrádky

 

úterý

3

17:00

malá scéna

Maxipes Fík

Rudolf Čechura a Jiří Šalamoun

Maxipes Fík

 

 

úterý

3

19:00

velká scéna

Splašené nůžky

Paul Pörtner

Splašené nůžky

zadáno

 

středa

4

17:00

malá scéna

Lumír Košař, Tereza Říhová, Jaroslav Čermák

Neuvěřitelné dobrodružství Ústavy

 

 

čtvrtek

5

19:00

velká scéna

Yasmina Reza

Obraz

sk. L (2.hra)

pátek

6

10:00

velká scéna

Neil Simon

Podivný pár

VEŘEJNÁ GENERÁLKA

 

pátek

6

19:00

velká scéna

Bolek Polívka

Klíště

 

Hostuje Divadlo Bolka Polívky

sobota

7

19:00

velká scéna

Neil Simon

Podivný pár

sk. P - PREMIÉRA

 

pondělí

9

19:00

velká scéna

Neil Simon

Podivný pár

sk. A (3.hra)

pondělí

9

19:30

Divadelní klub

Jazzové večery v Divadelním klubu

Voilá!

 

 

úterý

10

9:00

malá scéna

Josef Čapek

O Pejskovi a Kočičce

 

 

úterý

10

10:00

velká scéna

O Perníčkovi

David Wood

O Perníčkovi

 

 

úterý

10

10:30

malá scéna

Josef Čapek

O Pejskovi a Kočičce

 

 

úterý

10

19:00

Divadelní kavárna

cyklus TÉMA - povídání herce Zdeňka Stejskala

Divadelní tradice v Jihlavě

 

 

středa

11

19:00

velká scéna

Neil Simon

Podivný pár

sk. D (2.hra)

 

čtvrtek

12

19:00

velká scéna

Neil Simon

Podivný pár

sk. U (2.hra)

pátek

13

10:00

malá scéna

Johann Wolfgang Goethe

Utrpení mladého Werthera

 

 

pátek

13

19:00

velká scéna

Michal Skočovský, Barbora Jandová

Tak šel čas jihlavskou ulicí

sk. K (2.hra)

sobota

14

16:00

foyer

 

 

sobota

14

17:00

zájezd

O Perníčkovi

David Wood

O Perníčkovi

zájezd

hostujeme v divadle Komedie, Praha

pondělí

16

9:00

malá scéna

Josef Čapek

O Pejskovi a Kočičce

 

 

ponělí

16

10:30

malá scéna

Josef Čapek

O Pejskovi a Kočičce

 

 

pondělí

16

19:00

velká scéna

Splašené nůžky

Paul Pörtner

Splašené nůžky

 

 

úterý

17

10:00

velká scéna

P. Šabach, P. Jarchovský, J. Hřebejk, I. Hlas a M. Hanuš

Šakalí léta

zadáno

 

středa

18

19:00

velká scéna

Jaroslav Žák, Hana Burešová

Škola základ života

 

 

čtvrtek

19

19:00

velká scéna

P. Šabach, P. Jarchovský, J. Hřebejk, I. Hlas a M. Hanuš

Šakalí léta

 

 

pátek

20

10:00

malá scéna

Maxipes Fík

Rudolf Čechura a Jiří Šalamoun

Maxipes Fík

 

 

sobota

21

17:00

malá scéna

Josef Čapek

O Pejskovi a Kočičce

 

 

pátek

27

17:00

malá scéna

Josef Čapek

O Pejskovi a Kočičce

 

 

pátek

27

17:00

velká scéna

O Perníčkovi

David Wood

O Perníčkovi

 

 

sobota

28

19:00

velká scéna

P. Šabach, P. Jarchovský, J. Hřebejk, I. Hlas a M. Hanuš

Šakalí léta

 

 

pondělí

30

19:00

velká scéna

Jaroslav Žák, Hana Burešová

Škola základ života

 

 

úterý

31

18:00

velká scéna

Martin Kolář

Zahrádky

 

 

ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA

ZPĚT NAHORU