logo

Vstupenky lze zakoupit na jakékoli nabízené představení, včetně těch označených abonentní skupinou.

listopad 2019

úterý

12

19:00

velká scéna

Splašené nůžky

Paul Pörtner

Splašené nůžky

 

 

středa

13

19:00

velká scéna

P. Šabach, P. Jarchovský, J. Hřebejk, I. Hlas a M. Hanuš

Šakalí léta

zadáno

 

čtvrtek

14

19:00

velká scéna

Michal Skočovský, Barbora Jandová

Tak šel čas jihlavskou ulicí

sk. T (2.hra)

 

pátek

15

19:00

velká scéna

Timur Vermes

Už je tady zas!

sk. X (2.hra)

Divadlo na Jezerce

pátek

15

19:30

malá scéna

Pavel Šimák

Barber Shop

 

sobota

16

19:00

celé divadlo

Předání ocenění Horác v rámci večera

Noc divadel 2019

 

vstup volný

 

pondělí

18

9:00

malá scéna

Josef Čapek

O Pejskovi a Kočičce

 

 

pondělí

18

10:30

malá scéna

Josef Čapek

O Pejskovi a Kočičce

 

 

úterý

19

17:00

Divadelní klub

cyklus TÉMA - přednáška režiséra Zdeňka Duška

Sitcom jako specifický žánr

 

 

úterý

19

19:00

velká scéna

Michal Skočovský, Barbora Jandová

Tak šel čas jihlavskou ulicí

sk. J (2.hra)

 

středa

20

19:00

velká scéna

P. Šabach, P. Jarchovský, J. Hřebejk, I. Hlas a M. Hanuš

Šakalí léta

zadáno

 

čtvrtek

21

17:00

malá scéna

Josef Čapek

O Pejskovi a Kočičce

 

 

čtvrtek

21

19:00

velká scéna

Yasmina Reza

Obraz

sk. F (2.hra)

 

pátek

22

9:00

malá scéna

Josef Čapek

O Pejskovi a Kočičce

 

 

pátek

22

10:00

velká scéna

O Perníčkovi

David Wood

O Perníčkovi

 

 

pátek

22

10:30

malá scéna

Josef Čapek

O Pejskovi a Kočičce

 

 

sobota

23

16:00

foyer

 

 

sobota

23

19:00

velká scéna

Yasmina Reza

Obraz

sk. G (2.hra)

úterý

26

19:00

velká scéna

P. Šabach, P. Jarchovský, J. Hřebejk, I. Hlas a M. Hanuš

Šakalí léta

 

 

středa

27

19:00

velká scéna

Jaroslav Žák, Hana Burešová

Škola základ života

 

 

čtvrtek

28

18:00

velká scéna

zadáno

 

pátek

29

19:30

malá scéna

Lumír Košař, Tereza Říhová, Jaroslav Čermák

Neuvěřitelné dobrodružství Ústavy

PREMIÉRA

 

sobota

30

19:00

velká scéna

Michal Skočovský, Barbora Jandová

Tak šel čas jihlavskou ulicí

sk. B (2.hra)

 

ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA

ZPĚT NAHORU