logo

Vstupenky lze zakoupit na jakékoli nabízené představení, včetně těch označených abonentní skupinou.

leden 2020

pátek

3

19:00

velká scéna

Neil Simon

Podivný pár

sk. R (2.hra)

 

sobota

4

19:00

velká scéna

Neil Simon

Podivný pár

sk. E (3.hra)

pondělí

6

10:00

malá scéna

Johann Wolfgang Goethe

Utrpení mladého Werthera

 

 

úterý

7

17:00

malá scéna

Johann Wolfgang Goethe

Utrpení mladého Werthera

 

 

úterý

7

19:00

velká scéna

Michal Skočovský, Barbora Jandová

Tak šel čas jihlavskou ulicí

sk. H (2.hra)

středa

8

18:00

Divadelní kavárna

Otevřená debata s tvůrci

30 minut o... komedii Podivný pár

 

 

středa

8

19:00

velká scéna

Neil Simon

Podivný pár

sk. KV (3.hra)

 

čtvrtek

9

19:00

velká scéna

P. Šabach, P. Jarchovský, J. Hřebejk, I. Hlas a M. Hanuš

Šakalí léta

 

 

pátek

10

10:00

malá scéna

Lumír Košař, Tereza Říhová, Jaroslav Čermák

Neuvěřitelné dobrodružství Ústavy

 

 

pátek

10

17:00

velká scéna

koncert dětí ze ZUŠ Jihlava

Vánoční povídka

prodej vstupenek bude zahájen 16. prosince, pouze v pokladně divadla

 

pátek

10

19:00

velká scéna

koncert dětí ze ZUŠ Jihlava

Vánoční povídka

prodej vstupenek bude zahájen 16. prosince, pouze v pokladně divadla

 

sobota

11

19:00

velká scéna

Neil Simon

Podivný pár

sk. G (3.hra)

pondělí

13

9:00

malá scéna

Josef Čapek

O Pejskovi a Kočičce

 

 

pondělí

13

10:00

velká scéna

O Perníčkovi

David Wood

O Perníčkovi

 

 

pondělí

13

10:30

malá scéna

Josef Čapek

O Pejskovi a Kočičce

 

 

úterý

14

17:00

malá scéna

Lumír Košař, Tereza Říhová, Jaroslav Čermák

Neuvěřitelné dobrodružství Ústavy

 

 

úterý

14

17:00

velká scéna

Neil Simon

Podivný pár

zadáno

 

středa

15

17:00

malá scéna

Josef Čapek

O Pejskovi a Kočičce

 

 

středa

15

19:00

velká scéna

Yasmina Reza

Obraz

sk. D (3.hra)

čtvrtek

16

19:00

velká scéna

Neil Simon

Podivný pár

sk. T (3.hra)

 

pátek

17

19:00

velká scéna

P. Šabach, P. Jarchovský, J. Hřebejk, I. Hlas a M. Hanuš

Šakalí léta

 

 

sobota

18

16:00

foyer

 

 

sobota

18

19:00

velká scéna

Neil Simon

Podivný pár

sk. B (3.hra)

 

neděle

19

15:00

velká scéna

Michal Urban, František Kratochvíl

Malý princ na Zemi

Pohádková neděle

Hostuje Divadlo Metro Praha

pondělí

20

9:00

malá scéna

Josef Čapek

O Pejskovi a Kočičce

 

 

pondělí

20

10:30

malá scéna

Josef Čapek

O Pejskovi a Kočičce

 

 

pondělí

20

19:00

velká scéna

Jaroslav Žák, Hana Burešová

Škola základ života

 

 

pondělí

20

19:30

Divadelní klub

Jazzové večery v Divadelním klubu

Kupodivu

 

 

úterý

21

17:00

velká scéna

Neil Simon

Podivný pár

sk. M (3.hra)

 

středa

22

17:00

malá scéna

Maxipes Fík

Rudolf Čechura a Jiří Šalamoun

Maxipes Fík

 

 

středa

22

19:00

velká scéna

Splašené nůžky

Paul Pörtner

Splašené nůžky

 

čtvrtek

23

19:00

velká scéna

Neil Simon

Podivný pár

sk. L (3.hra)

 

pátek

24

9:00

malá scéna

Josef Čapek

O Pejskovi a Kočičce

 

 

pátek

24

10:30

malá scéna

Josef Čapek

O Pejskovi a Kočičce

 

 

pátek

24

19:00

velká scéna

Neil Simon

Podivný pár

sk. C (3.hra)

 

sobota

25

19:00

velká scéna

Martin Kolář

Zahrádky

 

úterý

28

10:00

velká scéna

P. Šabach, P. Jarchovský, J. Hřebejk, I. Hlas a M. Hanuš

Šakalí léta

zadáno

 

středa

29

10:00

velká scéna

Jaroslav Žák, Hana Burešová

Škola základ života

 

 

čtvrtek

30

19:00

velká scéna

Neil Simon

Podivný pár

sk. F (3.hra)

 

pátek

31

19:00

velká scéna

Jaroslav Žák, Hana Burešová

Škola základ života

 

 

ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA

ZPĚT NAHORU