logo

Vstupenky lze zakoupit na jakékoli nabízené představení, včetně těch označených abonentní skupinou.

duben 2020

středa

1

19:00

velká scéna

Neil Simon

Podivný pár

 

čtvrtek

2

18:00

Divadelní kavárna

Otevřená debata s tvůrci

30 minut o... Švejkovi

 

 

čtvrtek

2

19:00

velká scéna

Jaroslav Hašek, Roman Sikora

Osudy dobrého vojáka Švejka

sk. F (4.hra)

pátek

3

10:00

velká scéna

Henrik Ibsen

Heda Gablerová

VEŘEJNÁ GENERÁLKA

 

pátek

3

19:00

zájezd

Josef Bárta (1744 - 1787)

Dobrá rada drahá

 

hrajeme v Divadle Oskara Nedbala, Tábor

sobota

4

19:00

velká scéna

Henrik Ibsen

Heda Gablerová

sk. P - PREMIÉRA

 

pondělí

6

19:00

velká scéna

Henrik Ibsen

Heda Gablerová

sk. A (5.hra)

 

úterý

7

10:00

velká scéna

Michal Skočovský, Barbora Jandová

Tak šel čas jihlavskou ulicí

 

 

úterý

7

19:30

malá scéna

Johann Wolfgang Goethe

Utrpení mladého Werthera

 

 

středa

8

19:00

velká scéna

Henrik Ibsen

Heda Gablerová

sk. D (5.hra)

 

čtvrtek

9

18:00

velká scéna

zadáno

 

úterý

14

10:00

velká scéna

Jaroslav Hašek, Roman Sikora

Osudy dobrého vojáka Švejka

zadáno

 

středa

15

10:00

velká scéna

Michal Skočovský, Barbora Jandová

Tak šel čas jihlavskou ulicí

zadáno

 

čtvrtek

16

19:00

zájezd

Johann Wolfgang Goethe

Utrpení mladého Werthera

 

hrajeme v Divadle Jána Palárika v Trnave

 

pátek

17

10:00

velká scéna

O Perníčkovi

David Wood

O Perníčkovi

 

 

sobota

18

16:00

foyer

 

 

sobota

18

19:00

velká scéna

Istvan Örkeny

Kočičí hra

sk. X (4.hra)

Hraje Klicperovo divadlo HK

neděle

19

15:00

velká scéna

Maxipes Fík

Rudolf Čechura a Jiří Šalamoun

Maxipes Fík

Pohádková neděle

pondělí

20

19:00

velká scéna

P. Šabach, P. Jarchovský, J. Hřebejk, I. Hlas a M. Hanuš

Šakalí léta

 

 

pondělí

20

19:30

Divadelní klub

Jazzové večery v Divadelním klubu

EQ JAZZ - Ema Euler Quartet

 

 

úterý

21

17:00

velká scéna

Henrik Ibsen

Heda Gablerová

sk. M (5.hra)

 

středa

22

19:00

velká scéna

P. Šabach, P. Jarchovský, J. Hřebejk, I. Hlas a M. Hanuš

Šakalí léta

 

 

čtvrtek

23

10:00

velká scéna

Jaroslav Hašek, Roman Sikora

Osudy dobrého vojáka Švejka

zadáno

 

pátek

24

10:00

malá scéna

Lumír Košař, Tereza Říhová, Jaroslav Čermák

Neuvěřitelné dobrodružství Ústavy

 

 

pátek

24

19:00

velká scéna

Henrik Ibsen

Heda Gablerová

sk. K (5.hra)

 

sobota

25

19:00

velká scéna

Henrik Ibsen

Heda Gablerová

sk. B (5.hra)

pondělí

27

10:00

velká scéna

Jaroslav Žák, Hana Burešová

Škola základ života

 

 

úterý

28

19:00

velká scéna

Henrik Ibsen

Heda Gablerová

sk. H (5.hra)

středa

29

9:00

malá scéna

Josef Čapek

O Pejskovi a Kočičce

 

 

středa

29

10:30

malá scéna

Josef Čapek

O Pejskovi a Kočičce

 

 

čtvrtek

30

19:00

velká scéna

Henrik Ibsen

Heda Gablerová

sk. T (5.hra)

 

ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA

ZPĚT NAHORU